image image image image
Pielgrzymka Szlakiem Dawnych Ziem Polskich...
Spotkanie Młodych LEDNICA 2018...
Szkoła Maryi....
I Synod Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 KWIETNIA 2018

1. W ubiegłą niedzielę na pomoc zniszczonej przez wojnę Syrii zebrano do puszek w naszej parafii 3730zł. Bóg zapłać.

2. Dzisiaj Niedziela Biblijna. Zachęcamy do lektury Słowa Bożego.

3. Na Mszę św. o godz. 18.30 zapraszamy dziś szczególnie młodzież z grupy starszej przygotowującą się do bierzmowania. Przed nimi ostatni miesiąc przygotowania, aby przyjąć sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. Natomiast w przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie młodzież z klas siódmych.

4. Organizatorzy Biegu do Pustego Grobu, wdzięczni za zaangażowanie naszej parafii w to wydarzenie dziś przed kościołem polecają w promocyjnej cenie koszulki, szaliki i inne pamiątki związane z organizacją, naszej wielkanocnej ewangelizacji.

5. We wtorek Msza św. w int. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 18.30

6. W czwartek 13. rocznica wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI. Dziękujemy w modlitwie za miniony pontyfikat.

7. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza dzień modlitw o powołania i początek Światowego Tygodnia Modlitw o Powołania. Jest to okazja do modlitwy z przyszłych duszpasterzy naszej parafii a jednocześnie okazja, aby złożyć ofiary do puszek na seminarium Duchowne Braci Mniejszych Kapucynów, gdzie ci przyszli duszpasterze przygotowują się do posługi w przyszłości w naszej parafii.

8. Ks. Zbigniew Tartak i zespół ewangelizacyjny Syjon zapraszają na rekolekcje ewangelizacyjne- umocnienia wiary, które odbędą się w Otyniu w dniach 11-13.05.2018 roku. Zgłoszenia na rekolekcje prosimy dokonywać poprzez formularz na stronie internetowej www.fundacjabliskodomu.pl lub pod numerami telefonów 661 530 551, 604 437 773.

9. Nasza parafia organizuje wyjazd na Spotkanie Młodych w Lednicy, które odbędzie się w nocy z 2 na 3 czerwca. Zapisy do 20 maja u br. Grzegorza. Szczegóły w gablocie.

10. Trwają przygotowania do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. oraz rocznicy tych dwóch sakramentów – w modlitwie pamiętajmy w intencji dzieci i ich rodzin.

11. Rodzina dzisiaj boryka się z wieloma trudnościami, na które niekiedy nie znajduje rozwiązań. Częste rozwody w naszym województwie są tego najlepszym przykładem. Ruch Światło-Życie naszej diecezji pragnie wyjść do małżeństw i rodzin z propozycją ugruntowywania życia z Jezusem. Wiele świadectw małżonków dowodzi temu, że tajemnica szczęścia leży w zapraszaniu Boga do swego życia. W Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29 czerwca- 5 lipca br. odbędzie się  Oaza Ewangelizacji dla małżeństw. Szczegółowe informacje na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

13. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:+ Małgorzata Wilk lat 45, + Stanisława(ona) Kotkowiak lat 90, + Anna Weiss lat 91, + Paweł Kotas lat 30, + Józef Zięba lat 79 i :+ Katarzyna Borejko lat 82. Za nich oraz za wszystkich z naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek…

 

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Wczoraj215
W tygodniu808
W miesiącu7653
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)701073

Currently are 25 guests online