image image image image
Świetlica Aniołów Stróżów
o. John Bashobora
Wypominki w naszym kościele....
I Synod Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

05 LISTOPAD 2017

1. Dzisiaj o godzinie 13.00 zmiana tajemnic różańcowych a o 14.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2. Również dziś po każdej Mszy św. Młodzież Franciszkańska Tau gromadząca się przy naszej parafii, na placu przed kościołem będzie rozprowadzać własnoręcznie zrobione babeczki. Koszt takiej babeczki to dobrowolna ofiara. Celem akcji jest przede wszystkim zapoznanie się z charyzmatem tej wspólnoty oraz zbiórka pieniędzy na ich rekolekcje formacyjne. Zachęcamy do hojności i otwartości serca!

3. Jutro, w poniedziałek – druga rocznica śmierci o. Jana Marii Sochockiego. Zapraszamy na Msze św. w Jego intencji o godzinie 18.30 w kościele św. Antoniego i o godz. 7.15 w kościele św. Barbary. Ponadto o godz. 15.00 przy grobie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia

4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

• W czwartek – święto Poświecenia Bazyliki Laterańskiej.

• W piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego

• W sobotę - 99 rocznica Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy również: w czwartek o godz. 17.00 na ognisko patriotyczne przy Szkole Katolickiej; w sobotę, na miejskie uroczystości przed Pomnikiem Bohaterom Walk o Polskę a w przyszłą niedzielę na Bieg Niepodległości. Szczegóły na plakatach.

5. Odpust zupełny za zmarłych, pod zwykłymi warunkami, można jeszcze zyskiwać do 8 listopada, nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

6. Różańcem za zmarłych, w kościele św. Antoniego, będziemy modlić się w dni powszednie o godz. 17.45 a w niedzielę o 17.30.

• W niedzielę – za wszystkich zmarłych parafian

• W poniedziałek – za zmarłych polecanych z ulic: Bohaterów Getta, Brzozowej, Dąbrowskiego,Drzewnej i Gdyńskiej

• We wtorek – za zmarłych polecanych z ulic: Głowackiego i Kaszubskiej

• W środę – za zmarłych polecanych z ulic: Harcerskiej, Hutniczej, Jaracza, Kasprzaka, Królowej Jadwigi, Kupieckiej, 1-Maja i Młynarskiej

• W czwartek – za zmarłych polecanych z ulic: Kołłątaja i Kościuszki

• W piątek – za zmarłych polecanych z  Osiedla Kopernika (numery od 1 do 8)

• W środę – za zmarłych polecanych z Osiedla Kopernika (numery od 9 do 15 oraz bez podanych numerów)

• W przyszłą niedzielę – za zmarłych polecanych z Osiedla Spółdzielczego i ul. Piłsudskiego.

Kartki wspominkowe, są wyłożone na stoliku przy bocznym ołtarzu i można je już składać do skrzynki na stoliku, w zakrystii lub w kancelarii. Nowością w tym roku jest prośba o wpisanie ulicy miejsca zamieszkania osoby składającej wypominki. Pozwoli to na informowanie w ogłoszeniach, kiedy wypominki z danej ulicy będą wyczytane.

7. W dniach od 10 do 12 listopada nasza parafia organizuje rekolekcje, które poprowadzi znany na całym świecie charyzmatyczny rekolekcjonista, o. John Baptist Bashobora. Prosimy o modlitewną pamięć za uczestników.

8. W każdą środę w godzinach od 16.00 do 17.00, można skorzystać z porad prawnika, który w tym czasie przyjmuje w naszej kancelarii parafialnej.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dziś do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz nasza parafialna gazetka Głos św. Antoniego.

10. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła: + Romualda Konieczna lat 84, Za nią oraz za wszystkich naszych zmarłych: Wieczny odpoczynek…

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj30
Wczoraj211
W tygodniu1798
W miesiącu4616
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)627610

Currently are 12 guests online