image image image image
Nowy Rok szkolny W najbliższy poniedziałek 1 września zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na Mszę św. o godz. o 7:45.
Kurs przedmałżeński Zapraszamy na kolejny kurs przedmałżeński...
ŚWIETLICA Aniołów Stróżów Zapisy dzieci do naszej świetlicy :)  
Dni odnowy wewnętrznej W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

31 SIERPNIA 2014 r.

 

1.    W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:   
•    W poniedziałek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy,
•    W środę – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża.

2.    Dzisiaj w rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych będziemy modlić się za Ojczyznę podczas Mszy św. o godz. 18.30.

3.    Od przyszłej niedzieli, po przerwie wakacyjnej, będziemy odprawiać Mszę św. w kościele św. Barbary o godz. 11.00.

4.    W poniedziałek rozpoczynamy kolejny rok szkolny i katechetyczny, zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Msze św. o godz. 7.45. Będziemy prosić o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny.

5.    W środę swoje imieniny obchodzi o. Proboszcz. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.30. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6.    Zapisy dzieci do naszej świetlicy „Aniołów Stróżów” na nowy rok szkolny będą w środę i czwartek (3 i 4 września) w godzinach 17.00-18.00. Zapraszamy też młodzież chętną do współpracy w Świetlicy jako wolontariusze.

7.    Wszystkich ministrantów i chętnych, aby zostać ministrantem zapraszamy na pierwszą po wakacjach zbiórkę w czwartek o godz. 17.00 w domu zakonnym.

8.    W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz po Mszy wieczornej. W piątek kapłani udadzą się do chorych w godzinach przedpołudniowych. Także w piątek od godz. 16.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży szkolnej a o godz. 17.00 Msza św. W sobotę zapraszamy Rycerstwo Niepokalanej na Msze św. i adorację o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 13.00.

9.    Parafialny Zespół CARITAS w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych oraz od dnia 3 września bezpłatne porady prawne udzielane przez adwokatów odbywać się będą w każdą środę od godz. 16.00 do 17.00 w kancelarii parafialnej.

10.    Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę odbędzie się w dniach 20-21 września. Zapisy w Biurze Solidarności przy ul. Parafialnej 4 w godz. 9.00 – 10.00 od poniedziałku do czwartku.

11.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w najnowszym „Gościu Niedzielnym” artykuł pt.: „Wojna sprawiedliwa” o moralnej ocenie zagadnienia wojny w „Niedzieli” artykuł pt.: „Resortowy elementarz” o nowościach w programach edukacyjnych.

12.    Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Leokadia Młynkowiak lat 77, + Janina Szwiec lat 91, + Róża Woźniak lat 64 i + Natalia Rychlik lat 83. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Licznik odwiedzin


Dzisiaj126
Wczoraj301
W tygodniu126
W miesiącu126
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)246531

Currently are 2 guests online