image image image image
Głos św. Antoniego
Zmiany we wspólnocie
o. John Bashobora
Głos św. Antoniego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

24 LIPCA 2016 r.

 

1. Dziś przez chrzest św. do wspólnoty Kościoła zostaną przyjęci: Olaf Butrymowicz, Gabriel Grzesik, Igor Szeląg, Paulina Kaźmierczak, Alicja Jurkiewicz, Szymon Bajor, Gabriel Sebastianowicz, Amanda Frąckowiak, Szymon Bonicki i Alicja Kakowska.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

• W poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła

• We wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny

• W piątek – wspomnienie św. Marty.

3. W dniach od 2 do 12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Nowej Soli i Kożuchowa na Jasną Górę. Zapisy pod numerem telefonu podanym na plakacie. Można również uczestniczyć w pielgrzymce w sposób duchowy - karty Duchowego Pielgrzyma są do odebrania w zakrystii.

4. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, niedzielne Msze św. w kościele św. Barbary, odprawiane są o godz. 9.00 i 19.30. Natomiast kancelaria Parafialna czynna jest we wtorek, czwartek i sobotę.

5. Nasza parafia dysponuje bezpłatnymi wejściówkami na Czuwanie z Ojcem Świętym i Mszę posłania na zakończenie Światowych Dni Młodzieży na Campus Misericordiae w podkrakowskich Brzegach. Wejściówki są do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

6. Wszystkich kierowców, z okazji ich Patrona Św. Krzysztofa zapraszamy, w poniedziałek, 25 lipca, na  Mszę św. o godz. 18.30 ze specjalnym błogosławieństwem dla kierowców. Po tej Mszy św. dokonamy poświęcenia pojazdów mechanicznych na parkingu obok kościoła.

7. Zapraszamy na trzydniowe rekolekcje prowadzone przez charyzmatycznego o. Johna Bashoborę z Ugandy. Termin to 11-13 listopada. Zapisy na stronie internetowej, szczegóły na plakacie.

8. Informujemy o organizowanej pielgrzymce do Medjugorje w dniach 16-24 września. Szczegółowe informacje na plakacie.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w której znajduje się szczegółowy program Światowych Dni Młodzieży oraz wizyty Ojca Świętego w naszym kraju.

10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy udanych urlopów i wypoczynku, by ten czas był okazją do uwielbiania Boga.

11.Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł:  Zdzisław Rychlak lat 60. Za niego oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy si ę: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Licznik odwiedzin

Dzisiaj159
Wczoraj230
W tygodniu823
W miesiącu9235
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)484537

Currently are 7 guests online