image image image image
Wielka pokuta
Kursy przedmałżeńskie
o. John Bashobora
Szkoła Życia Chrześcijańskiego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

16 PAŹDZIERNIKA 2016 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

15 października 2016 r.

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

 

  • W poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
  • We wtorek – święto św. Łukasza, Ewangelisty - swoje imieniny obchodzi br. Łukasz Bujak, wikary Parafii i katecheta, Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.30.
  • W środę – wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki,
  • W czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego,
  • W piątek – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię,
  • W sobotę - wspomnienie św. Jana Pawła II.

 

2. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na inwestycje remontowe w naszej Parafii.

3. Październik to czas modlitwy różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 17.30. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy także dzieci w piątki o 17.00.

4. Dziś po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy starszej. Również w tym samym czasie odbędzie się spotkanie dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do chrztu św. Za tydzień po Mszy św. wieczornej spotkanie przed bierzmowaniem dla grupy młodszej.

5. We wtorek spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich po Mszy wieczornej o godz.18.30.

6. W środę, we wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki patrona Solidarności i Ludzi Pracy, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 8.00.

7. W każdą środę w godzinach od 16.00 do 17.00, można skorzystać z porad prawnika, który w tym czasie przyjmuje w naszej kancelarii parafialnej.

8. W piątek, o godz. 10.00 w naszym kościele uroczysta Msza św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Bp Stefana Regmunta, z okazji 70 –lecia Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” w Nowej Soli. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy absolwentów i sympatyków tej szkoły.

9. W piątek po Mszy wieczornej adoracja dziękczynna i uwielbienie Boga za dar rekolekcji, które prowadzi w naszej parafii o. John Bashobora.

10. W przyszłą niedzielę 23 października młodzież z Koła Misyjnego będzie kwestować na rzecz misji po Mszach świętych.

11. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy, Czcicieli św. o. Pio i Grono Wspierające Ubogich na wieczór modlitwy. O godz. 17.30 różaniec ze św. o. Pio, a po nim Msza św. w intencjach polecanych Bogu przez jego wstawiennictwo.

12. Zapraszamy na jesienną sesję kursu ewangelizacyjnego „Szkoła Maryi”, który odbędzie się w naszej Parafii dniach 21- 23 października. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej.

13. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku i można je już składać w zakrystii lub w kancelarii.

14. 31 października, dzieci, młodzież, i dorośli będą mogli wziąć udział w „Balu Wszystkich Świętych”, upodabniając się do swego ulubionego Świętego, szczegóły na plakatach.

15. Warto śledzić bieżące wydarzenia w Kościele i w świecie dlatego zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w zakrystii.

16. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Mieczysław Libner lat 63, + Janina Mlonek lat 94, + Joanna Żorawska lat 82 i + Aleksander Gryning lat 60. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Licznik odwiedzin

Dzisiaj106
Wczoraj213
W tygodniu1092
W miesiącu6845
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)506993

Currently are 5 guests online