image image image image
o. John Bashobora 11-13 sierpnia 2015 w naszej Parafii w Nowej Soli...
Spotkanie Młodych XXII Spotkanie Młodych w Wołczynie....
Radio Maryja 3 sierpnia Radio Maryja i TV Trwam jest w Nowej Soli!
NIEDZIELA MISYJNA Kapucyńska Niedziela Misyjna – 23 sierpnia 2015 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 SIERPNIA 2015 r.

 


1.    W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
•    We wtorek     – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya,
•    W czwartek    – święto Przemienienia Pańskiego,
•    W sobotę        – święto św. Dominika.

2.    Rozpoczęliśmy sierpień, miesiąc trzeźwości w którym Kościół zaprasza do dobrowolnej abstynencji w intencji osób uzależnionych od alkoholu. W naszym kościele parafialnym wystawiona jest księga abstynencji, zachęcamy do wpisywania swoich postanowień.

3.    Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, niedzielne Msze św. w kościele św. Barbary, odprawiane są o godz. 9.00 i 19.30.

4.    Biuro Parafialne w czasie wakacji czynne jest we wtorek, czwartek i sobotę.

5.    3 sierpnia z racji Roku Życia Konsekrowanego oraz 70 rocznicy powrotu Polski nad Odrę gościmy RADIO MARYJA i TV TRWAM. Początek transmisji o godz. 17.30 do 19.45. Msza św. wyjątkowo o godz. 18.20 pod przewodnictwem ks. bpa Pawła Sochy. W RADIU „Rozmowy niedokończone” ze studia na Parafii od 21.30 do 23.30. Chcemy ugościć pielgrzymów ciastem i napojami, dlatego prosimy o ofiarowanie ciasta na ten cel, dzisiaj i w poniedziałek do południa.

6.    W czwartek zapraszamy na Msze św. o godz. 18.30 w intencji Prezydenta RP Andrzeja Dudy w dniu jego zaprzysiężenia.

7.    W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. Zapraszamy w czwartek na całodniową adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie a w piątek kapłani udadzą się do chorych w godzinach przedpołudniowych.

8.    W piątek po Mszy wieczornej adoracja w ramach przygotowań do rekolekcji w sierpniu prowadzonych przez o. Johna Bashoborę. Poszukujemy jeszcze noclegów dla osób, które przyjadą na te rekolekcje.

9.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, do nabycia w zakrystii.

10.    Wszystkim Parafianom i gościom życzymy udanych urlopów i wypoczynku, by ten czas był też okazją do uwielbiania Boga w pięknie przyrody.

11.    Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Andrzej Ast lat 51 i + Maria Rosiak lat 65. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Licznik odwiedzin


Dzisiaj199
Wczoraj208
W tygodniu2088
W miesiącu407
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)352660

Currently are 9 guests online