image image image image
Świetlica Aniołów Stróżów
o. John Bashobora
Kurs przedmałżeński
Spotkanie z misjonarzem...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

17 WRZEŚNIA 2017

1.     Bóg zapłać za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary przeznaczone na prace remontowe w naszej Parafii. Zebraliśmy 9730 zł., 10 euro i 50 koron.

2. Dziś w naszej parafii Dzień Misyjny – przed kościołem można złożyć ofiary na misje kapucyńskie w Afryce. Natomiast o godz. 14.00 specjalna Msza św. rozpoczynająca przygotowania do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Również dziś o godz. 18.30 zapraszamy wszystkich, którzy przez ostatnie 20 lat uczestniczyli w spotkaniach Kręgu Biblijnego, na Mszę św. dziękczynną.

3. W tym tygodniu:

·     W poniedziałek – Święto św. Stanisława Kostki patrona Polski. Zapraszamy o godz. 10.30 na Mszę św. w int. Sybiraków w kościele św. Barbary a następnie o godz. 12.00 na uroczystość przy pomniku Zesłańców upamiętniającą 78. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę.

·      W czwartek Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

·      W sobotę – wspomnienie św. o. Pio. Zapraszamy o godz. 18.00 na nabożeństwo a następnie na uroczystą Mszę św.

4. Zapraszamy w czwartek o godz. 19.30 na Krąg Biblijny do Świetlicy Aniołów Stróżów.

5. W dniach od 24 do 30 września Parafia św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli organizuje Kurs przedmałżeński. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.

6. Zapraszamy na trzydniowe rekolekcje prowadzone przez charyzmatycznego o. Johna Bashoborę z Ugandy w dniach 10-12 listopada. Zapisy na stronie internetowej, szczegóły na plakacie. W każdą środę po wieczornej Mszy św. Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ramach duchowego przygotowania do tego wydarzenia.

7. Z okazji 100-lecia Objawień Fatimskich 11 stycznia 2017 r. Ojciec św. Franciszek w Watykanie pobłogosławił sześć figur Niepokalanego Serca Maryi i posłał je na sześć kontynentów. Peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej trwa od 8 września do 8 października. W naszym dekanacie Figura będzie 24 września w Otyniu i 3 października w Nowej Soli w parafii św. Józefa.

8. Świetlica „Aniołów Stróżów” przy naszej parafii zaprasza dzieci ze Szkół Podstawowych. Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 18.00. Zachęcamy rodziców do zapisywania dzieci.

9. Rekolekcje dla osób żyjących w separacji, będących po rozwodzie lub pozostawionych przez współmałżonka organizuje parafia w Otyniu w dniach od 20 do 22 października. Szczegóły na plakatach.

10. W odpowiedzi na ubiegłotygodniową informację o potrzebie funduszy na zabezpieczenie przeciwpożarowe kościoła św. Antoniego otrzymaliśmy z pasieki Pana Waldemara Górskiego z Modrzycy, dużą ilość tegorocznego miodu. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można ten miód zakupić, przed kościołem św. Antoniego, jako cegiełki na prace w naszym kościele.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziś do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

12. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła U Zofia Topolewska lat 84. Za nią oraz za wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…

 

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
Diecezjalna Skrzynka Intencji

Licznik odwiedzin

Dzisiaj153
Wczoraj134
W tygodniu610
W miesiącu5097
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)613514

Currently are 9 guests online