image image image image
Głos św. Antoniego 5 października ukaże się kolejny numer gazety.
Uroczystość św. Franciszka UROCZYSTOŚĆ ŚW. FRANCISZKA - 4 PAŹDZIERNIKA
Różaniec W miesiącu październiku zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcem!
Dni odnowy wewnętrznej W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca...

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

28 WRZEŚNIA 2014 r.

 

1.    W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:   
•    W poniedziałek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
•    We wtorek – wspomnienie św. Hieronima,
•    W środę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
•    W czwartek – wspomnienie Aniołów Stróżów,
•    W sobotę – Uroczystość św. Ojca Franciszka z Asyżu.

2.    Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza wszystkich, do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00 na ulice naszego miasta. W naszej parafii będziemy się modlić na ulicy Piłsudskiego przy kościele. Wyjdźmy na ulice z koronką w ręku, by prosić Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata.

3.    Dziś o godz. 19.30 w auli SP nr 1 odbędzie się pierwsze spotkanie młodzieży rozpoczynającej dwuletnie przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

4.    Także dzisiaj Nowosolski Dom Kultury zaprasza na koncert Haendla w wykonaniu orkiestry „Arte Dei Suonatori” w naszej świątyni o godz. 19.30.

5.    Październik to czas modlitwy różańcowej. Zapraszamy od środy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 17.30.

6.    W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W piątek kapłani udadzą się do chorych w godzinach przedpołudniowych. Także w piątek o godz. 16.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży szkolnej a o godz. 17.00 Msza św, na której będzie poświęcenie różańców dzieci pierwszokomunijnych. W sobotę zapraszamy Rycerstwo Niepokalanej na Msze św. i adorację o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca na Mszy św. o godz. 13.00.

7.    Zapraszamy w imieniu Franciszkańskiego Zakonu Świecki, Młodzieży Franciszkańskiej Tau i własnym do duchowego przygotowania się na Uroczystość św. Franciszka, naszego Zakonodawcy. Od 1 października przez trzy kolejne dni zapraszamy na wieczorne Msze św. z okolicznościowym kazaniem. A 3 października po Mszy wieczornej zapraszamy na „Transitus” – inscenizowane nabożeństwo o życiu i śmierci św. Franciszka. Dnia 4 października zapraszamy na uroczystą sumę odpustową o godz. 18.30.

8.    Za tydzień w niedzielę do nabycia kolejny numer naszej gazetki „Głos św. Antoniego”.

9.    Zapisy dla dorosłych kandydatów do bierzmowania przyjmujemy w kancelarii w godzinach urzędowania. Pierwsze spotkanie 17 października w salce św. Franciszka o godz. 19.30.

10.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, do nabycia w zakrystii. 

11.    Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Helena Pietrzak lat 86, + Danuta Pipska lat 77, + Oksana Konieczka lat 53 i + Roman Chyba lat 54. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Licznik odwiedzin


Dzisiaj305
Wczoraj285
W tygodniu590
W miesiącu5540
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)251945

Currently are 2 guests online