image image image image
Warsztaty muzyczne 24-26 III
Pielgrzymka na Białoruś
Kurs Alfa
Wielkanocny Bieg do Pustego Grobu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 LUTEGO 2017 r.

1. W liturgii Kościoła przeżywamy:

w środę święto katedry św. Piotra, Apostoła

w czwartek wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

2. Dziś o godz. 15.30 odbędzie się pierwszy trening przed Biegiem do Pustego Grobu z linii startu na ul. Witosa. Zapraszamy do udziału lub do kibicowania. Przypominamy jednocześnie o trwających zapisach. Szczegóły na stronie internetowej.

3. Również dziś w naszym kościele na Mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 zaśpiewa Schola dziecięca z parafii MB Gromnicznej z Kożuchowa. Po Mszy św. będzie można nabyć nagrane przez nich płyty

4. Dziś po wieczornej Mszy św., odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowanie z grupy starszej oraz spotkanie przed Chrztem św. dla rodziców i chrzestnych.

5. W poniedziałek wieczorem parafia św. Michała zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

6. We wtorek, o godz. 18.30 Msza św. w int. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i spotkanie formacyjne.

7. W czwartek o godz. 18.00 nabożeństwo do św. o. Pio z odczytaniem intencji polecanych Świętemu Stygmatykowi, następnie Msza św. i spotkanie formacyjne.

8. W piątek rozpoczyna się zimowa sesja Szkoły Maryi.

9. W sobotę 25 lutego o godz. 12.00 w salce katechetycznej w Przyborowie rozpocznie się, przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych, którzy ukończyli 21 rok życia. Zainteresowani winni uzyskać skierowanie od swojego proboszcza.

10. W przyszłą, niedzielę swoje imieniny będzie obchodził o. Mirosław. Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona w przyszły wtorek o godz. 18.30. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

11. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w salce Oazowej, odbędzie się spotkanie młodszej grupy przygotowującej się do bierzmowania.

12. 26 lutego zapraszamy na nowosolskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. O godz. 17.30 w salce św. Franciszka Andrzej Strzymiński wygłosi wykład na temat Harcerzy Wyklętych, a o 18.30 w kościele św. Antoniego w intencji walczących o Polskę niepodległą zostanie odprawiona Msza św., po której ulicami Nowej Soli przejdzie Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

13. 28 lutego po wieczornej Mszy św., rozpocznie się Kurs Alfa. Zapraszamy

14. Do pierwszych dni marca Biuro podróży przedłużyło czas zapisów na pielgrzymkę Śladami Polskości po Białorusi. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej okazji wyjazdu parafialnego na nasze Kresy. Szczegóły na plakacie, zapisy w kancelarii.

15. Zapraszamy na Drogę Krzyżową Niezłomnych na wzór Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Rozpoczęcie w piątek 10 marca 2017 r. o godz. 21.00 Mszą św. Trasa liczącej ok. 45 km Drogi Krzyżowej będzie przebiegać z Nowej Soli na Górę Świętej Anny i z powrotem. Szczegółowe informacje po zgłoszeniu na adres umieszczony na plakacie.

16. Zachęcamy do odpisania 1% podatku na Dzieło Pomocy o. Pio. Dzięki dotacjom z tego dzieła funkcjonuje przy naszej Parafii świetlica dla dzieci oraz są dofinansowywane wyjazdy dzieci na wakacje.

17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii i kancelarii parafialnej można nabyć dodatkowe informatory parafialne.

18. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: + Konrad Kocięcki lat 90 i + Stanisław Rogacki lat 66. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Licznik odwiedzin

Dzisiaj140
Wczoraj254
W tygodniu1748
W miesiącu7779
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)550213

Currently are 8 guests online