image image image image
Adoracja Zapraszamy w każdy piątek...
Peregrynacja 23 września 2015 rozpoczniemy...
Solidarność Msza za Ojczyznę w Nowej Soli.
Kurs przedmałżeński Zapraszamy 18-19 IX 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 SIERPNIA 2015 r.

 


1.    W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:   
•    We wtorek – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy,
•    W czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża.

2.    Od przyszłej niedzieli, po przerwie wakacyjnej, będziemy odprawiać Mszę św. w kościele św. Barbary o godz. 11.00.

3.    Jutro w rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych będziemy modlić się za Ojczyznę podczas Mszy św. o godz. 18.30. Dzisiaj jeszcze „Solidarność” organizuje piknik rodzinny od godz. 14.00 w Parku Wodny Świat.

4.    We wtorek rozpoczynamy kolejny rok szkolny i katechetyczny, zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Msze św. o godz. 7.45. Będziemy prosić o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny.

5.    W czwartek swoje imieniny obchodzi o. Proboszcz. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.30. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

6.    Zapraszamy wszystkich ministrantów na pierwszą powakacyjną zbiórkę w czwartek o godz. 17.30. Mile widziani są również ci, którzy pragną dołączyć do ich grona. Szczególne zaproszenie kierujemy do chłopców szkoły podstawowej, którzy przystąpili już do pierwszej komunii świętej. W tym miejscu zwracamy się do rodziców i dziadków, aby wsparli swoje dzieci w zrobieniu pierwszego kroku.

7.    W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W piątek kapłani udadzą się do chorych w godzinach przedpołudniowych. Także w piątek od godz. 16.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży szkolnej a o godz. 17.00 Msza św. W sobotę zapraszamy Rycerstwo Niepokalanej na Msze św. i adorację o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 13.00.

8.    W piątek po Mszy wieczornej adoracja dziękczynna i uwielbienie Boga za dar rekolekcji prowadzonych przez o. Johna Bashoborę w naszej Parafii.

9.    Kurs przedmałżeński weekendowy w naszej Parafii odbędzie się 18-19 września. Zapisy w kancelarii, zakrystii i drogą elektroniczną.

10.    Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę w dniach 19-20 września, zapisy w zakrystii i Biurze Solidarności.

11.    Parafia nasza organizuje Pielgrzymkę lotniczą do Rzymu na Inaugurację Roku Miłosierdzia w grudniu, zapisy w zakrystii i kancelarii, szczegółowe informacje znajdują się w gablocie.

12.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w zakrystii.

13.    Do wieczności w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Bogusława Kamińska lat 60, + Zofia Gniłka lat 86, + Leszek Kowali lat 44 i + Adam Karczewski lat 43. Za nich oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin módlmy się: Wieczny odpoczynek...

Warto zobaczyć

--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------

Licznik odwiedzin


Dzisiaj141
Wczoraj409
W tygodniu141
W miesiącu9705
Łącznie wizyt (od 17 marca 2012)361958

Currently are 13 guests online